Gisteren vertrok meester Teun met Romairo en Stefan naar Markelo om deel te nemen aan het district -13 jaar.
Beide heren lieten heel goed judo zien en Stefan won het goud en Romairo won een knappe zilveren plak. Gefeliciteerd 🥋😃.
... Bekijk meerZie minder
Vanmorgen vertrok juf en coach Christel Leidelmeijer al vroeg met een mooi groepje naar het grote Wintertoernooi in Dedemsvaart. Daar werd gejudood in poules, en daarna kon je dan in de kruisfinale komen. Iedereen heeft ontzettend goed zijn best gedaan en er werd mooi gewonnen maar natuurlijk hoort verliezen er ook bij. En ook belangrijk dat er veel plezier was.
Kampioen: Milan en Carmello
Zilver: Abu
Brons: Romairo
Gefeliciteerd allemaal.
... Bekijk meerZie minder
Examens Judo
In de week van maandag 26 tot en met zaterdag 31 januari vinden de halfjaarlijkse judo examens plaats. De examens worden tijdens de reguliere lesuren afgenomen. Alle judoka’s vanaf 2.5 jaar mogen aan dit examen deelnemen. Opgeven kan t/m 24 januari bij je leraar.
Ouders zijn welkom om te komen kijken, wel zou het fijn zijn als het zo rustig mogelijk blijft in de zaal dus houd u daar alstublieft rekening mee
... Bekijk meerZie minder